alsjeblieft activeer javascript

Contact - MetaalKetenZuid

Wij helpen u graag.

Service en klantgerichtheid staan bij Metaalketen Zuid B.V. hoog in het vaandel. Onze gemotiveerde medewerkers staan klaar om u te woord te staan, dus neem gerust contact op via de mail of telefoon.

Openingstijden:
Ma t/m vr: 8.00-12.30 en 13.00-17.00

Velden met een * zijn verplicht.

Gerard Gielen
Directeur
gajgielen@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246206
Mobiel: 06-53312593

Pascal Hermans
Verkoop binnen- en buitendienst
phermans@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246212
Mobiel: 06-53752968

Lonneke Gielen
Verkoop binnendienst
lgielen@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246213

William Stakenborg
Verkoop binnendienst
wstakenborg@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246205

Nel Trepels
Secretariaat en Boekhouding
ntrepels@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246200

Jos Kersten
Logistiek en Magazijnchef
jkersten@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246204

Patrick van Cleef
Logistiek
patrick@metaalketenzuid.nl
Algemeen: 077-3829641
Direct: 077-3246209